У Житомирі планують переіменувати 5 вулиць

З огляду на російську агресію, у Житомирській міській раді прийнято рішення переіменувати 5 вулиць міста: Пушкінську, Льва Толстого, Гагаріна, Лермонтовську та Чехова. Нові назви пропонують обрати самим містянам шляхом проведення громадського обговорення у формі електронної консультації.

Наразі фахівцями створено 6 опитувальників із варіантами нових назв до кожної з вулиць. Зокрема:

  • обрати варіант нової назви вулиці Пушкінської (частини від діагностичного центру до Старого бульвару) можна зі списку: https://consult.e-dem.ua/polls/1137
  • обрати варіант нової назви вулиці Пушкінської (від Старого бульвару до вул. Шевченка) можна за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls/1138
  • обрати варіант нової назви вулиці Льва Толстого можна за опитувальником https://consult.e-dem.ua/polls/1139
  • обрати варіант нової назви вулиці Гагаріна можна за списком: https://consult.e-dem.ua/polls/1140
  • обрати варіант нової назви вулиці Лермонтовської можна серед пропозицій: https://consult.e-dem.ua/polls/1141
  • обрати варіант нової назви вулиці Чехова можна за посиланням: https://consult.e-dem.ua/polls/1142

Важливо, що після входу в опитувальник обов`язково потрібно зареєструватись.

З усіма пропозиціями та зауваженнями щодо переіменування можна звертатися у департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: вулиця Покровська, 6, або за телефоном: (0412) 47-07-10, чи писати на електронну пошту: uma@zt-rada.gov.ua.

Подавати свої пропозиції пропонують у письмовій та усній формі, або у вигляді електронного листа із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси учасника громадського обговорення, протягом найближчих 2-х місяців. Юридичним особам пропозиції (зауваження) пропонують подавати у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження на зазначені вище адреси і термін. Анонімні пропозиції (зауваження) розглядатися не будуть.

Усі пропозиції повинні містити позначку «Громадські обговорення з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі».

Громадські обговорення щодо нових назв вказаних вулиць у міськраді планують провести не ранішеніж через два місяці. Оскільки після закінчення строку подання пропозицій та зауважень упродовж двох тижнів для винесення на обговорювання готуватимуть звіт про результати.

Попередньо зі звітом можна буде ознайомитись на офіційному сайті Житомирської міської ради у розділі «Громадські обговорення, слухання, місцеві ініціативи».

А з тим, що думають самі житомиряни про заплановане переіменування вулиць міста ви можете ознайомитись за посиланням: https://times.zt.ua/yak-zhytomyriany-stavliatsia-do-pereymenuvannia-vulyts-video/.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі планують переіменувати 5 вулиць"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*