У Житомирі планують «притиснути» торговців, що працюють «самі по собі»

У четвер, 30 липня, під час сесії Житомирської міської ради голова ГО «Комітет розвитку та захисту бізнесу «Відсіч» Сергій Зайцев виступив з проханням перевіряти тих торговців, які не оформлені та не платять податки:

«До нас звертаються підприємці, і скаржаться. Є люди, які торгують перед ринками, вони не продають дешевше продукти, вони просто перехватчики. Ми не говоримо про тих бабусь і дідусів, які торгують, ми говоримо про тих, які просто приїжджають мікроавтобусом, і вигружають по 30-40 ящиків, і торгують собі. Муніципальна інспекція приходить, виписує акти, але ті люди торгують далі, нічого не змінюється. Є звернення від торгових керівників до нашої поліції, вони пишуть, що акти складені, розмови проведені, але підприємці обурюються, бо вони платять податки, а перехватчики — ні, і їх працівники ніяк не оформлені».

Заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Сергій Кондратюк повідомив, що двічі на тиждень проводяться перевірки, як здійснюється торгівля:

«Дійсно ця проблема існує, у нас створена комісія, яка у четвер та вівторок виїжджає на всі об’єкти торгівлі, і перевіряє ці місця». 

Проте міський голова Сергій Сухомлин переконаний, що такі перевірки варто влаштовувати щодня:

«Завтра буде розпорядження, залучаємо туди підприємців, щоб вони теж контролювали цю ситуацію, і з понеділка комісія розпочинає перевірку не два рази на тиждень, а щодня, поки не наведемо лад».

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі планують «притиснути» торговців, що працюють «самі по собі»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*