У Житомирі планують заборонити мобільні цирки та зоопарки

Виконавчий комітет Житомирської міськради планує заборонити знущання над тваринами на території ОТГ. На офіційному сайті Житомирської міської ради був опублікований проєкт рішення виконкому «Про гуманне ставлення до тварин». Ним передбачається захист тварин від страждань і загибелі внаслідок жорстокого поводження. Проєктом пропонується заборонити розміщення в межах Житомирської ОТГ пересувних цирків, звіринців, зоопарків та навіть виставок з дикими тваринами.

«Відповідно до ст. 1, 3, 25, 28 Закону України „Про захист тварин від жорстокого поводження“ та керуючись ст. 2, 24, 25, 59 Закону „Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет Житомирської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Заборонити розміщення в межах Житомирської міської об’єднаної територіальної громади пересувних та інших мобільних цирків з тваринами, пересувних звіринців, зоопарків, виставок та проведення інших видовищних заходів з дикими тваринами.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Місюрову М.О.», — йшлося в повідомленні.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі планують заборонити мобільні цирки та зоопарки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*