INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

У Житомирі планують закупити кисневі концентратори на понад 20 млн грн

image 5 777x437 - У Житомирі планують закупити кисневі концентратори на понад 20 млн грн

«На сьогоднішній день заклади охорони здоров’я повністю справляються з тією ситуацією, яка є з COVID-19. Завантаженість складає 46,4% від загальної кількості ліжок — 2505», — розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

Він також додав, що заклади охорони здоров’я практично на 54% забезпечені точками для подачі кисню та концентраторами. 

«Сьогодні у наших лікарнях вже є 290 концентраторів. Найближчим часом плануємо закупити ще 171. Вже додатково виділені кошти, для того щоб закупити ще близько 310 концентраторів для медичних закладів», — сказав начальник управління. 

Наталія Остапченко ж зазначила, що за додаткові кошти 20,5 млн, які надійдуть до області, планують придбати ще 210 кисневих концентраторів.

«За останній тиждень ми додатково ще включили 51 ліжко для пацієнтів, які лікуються від ковід. Починаючи з 1 листопада ми маємо позитивну динаміку +808 додатково розгорнутих ліжок», — додав Суслик.

Загалом завантаженість ліжок по області складає 46,2%. Найбільш завантажені це малинська міська лікарня, новоград-волинська, Олевська та хорошівська центральні лікарні, а також Андрушівська.

«Ситуації коли немає місць в лікарнях поки не спостерігаються. Також значно завантажені лікарні № 1 та № 2 міста Житомира», — повідомила заступниця голови ОДА.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі планують закупити кисневі концентратори на понад 20 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*