Встановлять ялинки та сяючі парасольки: у Житомирі почали підготовку до новорічних свят

Житомирські комунальники почали підготовку до новорічних свят. Вздовж вулиці Михайлівської демонтували лави та встановили 8 ялинок. Також єдину пішохідну вулицю мають прикрасити сяючими парасольками, а на майдані Корольова замість штучної встановлять живу ялинку.

За інформацією працівників комунального підприємства «Зеленбуд», навесні ялинки планують висадити у Житомирі.

«Лави забрали з Михайлівської ще в суботу. Зараз наші працівники встановлюють там 8 ялинок. Навесні ми їх висадимо у Житомирі», – розповіли у комунальному підприємстві.

Також вулицю михайлівську під час новорічних та різдвяних свят будуть прикрашати парасольки прикрашені гірляндами.

«Ми передали каркаси парасольок, які висіли на Михайлівській влітку та восени, для Міськсвітла. Їх мають обмотати гірляндами і знову вивісити на Михайлівській», – пояснили комунальники.

Що ж до новорічної ялинки, то цього року замість штучної ялинки встановлять живу. Її зріжуть на території одного з дитячих садочків Житомира та встановлять на майдані Корольова.

«Нам мали подарувати ялинку спонсори, але як виявилося, на території одного з дитячих садочків є ялинка, яку мають зрізати. Вона росте на комунікаціях і виконком ще влітку дав погодження її зрізати. Тож ми вирішили, що вона не просто піде на дрова, а ще принесе користь житомирянам», – розповіла секретар міської ради Наталя Чиж.

Будьте першим, хто прокоментував "Встановлять ялинки та сяючі парасольки: у Житомирі почали підготовку до новорічних свят"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*