У Житомирі почали реконструкцію скверу на Соборному з встановленням 50-метрового флагштоку (ФОТО)

Сьогодні, 16 червня, в Житомирі розпочалась реконструкція скверу на майдані Соборному зі встановленням флагштоку Державного прапору України. Навколо постаменту, де колись стояв пам’ятник Леніну, вже зводять будівельну огорожу, а наземне покриття – гранітну плитку, як і інше бетонне покриття та східці, розбивають та знімають. Зауважимо, що на парковці перед будівлею Головного територіального управління юстиції В Житомирській області все ще припарковано три автомобілі, проте будівельники не чекатимуть, поки власники заберуть свої машини та закривають будь-які виїзди з паркорвки, встановлюючи паркан.

Нагадуємо, що до 30-ї річниці з відзначення Дня Незалежності України у кожному регіоні України з’являться великі 50-метрові щогли-флагштоки для державних прапорів. 

Управління капітального будівництва Житомирської міськради 20 травня на ProZorro опублікувало тендер на виконання робіт і вже 8 червня визначились з переможцем. Ним стала компанія ТОВ “УК “Комфорт-Буд”. Вартість виконання робіт складає 13 млн 735`тис 700 грн з ПДВ, що на 114 842 тис грн нижче від початкової вартості (13 млн 850 тис 542,80  грн з ПДВ).

Крім ТОВ “УК “Комфорт-Буд” участь у  тендерній пропозиції взяли ще дві компанії: Дочірнє підприємство “Фаворит ОПТ” акціонерного товариства закритого типу “Фаворит” та ТОВ “ЗАБУДОВНИК”

На ринку послуг компанія-переможець торгів працює більше п’яти років. ТОВ “УК “Комфорт-Буд” зареєстрована в місті Житомирі. ЇЇ бенефіціарні власники Петровський Олександр Юрійович та Рачковська Галина Євгенівна. 

Згідно тендеру, крім встановлення флагштоку, компанія також має облаштувати територію довкола. Планують висадити багато кущів та кілька дерев, встановити лавочки та облаштувати велопарковку.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі почали реконструкцію скверу на Соборному з встановленням 50-метрового флагштоку (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*