У Житомирі почали скорочувати кількість тролейбусів на лініях: в чому причини

У Житомирі почали скорочувати кількість тролейбусів на лініях: в чому причини

На кількох міських маршрутах у робочі дні було скорочено кількість курсуючого електротранспорту. Зокрема, це торкнулося нового тролейбусного маршруту №5, який лише віднедавна почав працювати у місті.

Причина таких заходів – критична нестача водіїв у Житомирському ТТУ через їх масову мобілізацію. Про це повідомив заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчука.

Із цього тижня ми змінили графік руху тролейбусів на міських маршрутах. На лінію відтепер у будень загалом виходить 60 тролейбусів замість 69 станом на кінець минулого тижня з відповідно довшим інтервалом руху. Головна причина такої ситуації: у Житомирі критично не вистачає водіїв”,

— зазначив посадовець.

Окрім того, кількість електротранспорту довелося скоротити, оскільки днями до міськради звернулося АТ”Житомиробленерго” із вимогою зменшити споживання електроенергії у місті через зростання її дефіциту.

“Ще одна причина — потрібно економити електроенергію у місті. Зміни графіків у русі також стосуються і трамваїв, але не стосуються автобусів. Вони виходять на маршрути, як і раніше, у повному обсязі”,

– наголосив Шевчук.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі почали скорочувати кількість тролейбусів на лініях: в чому причини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*