У Житомирі подорожчає проїзд в громадському транспорті | Times ZT

У Житомирі подорожчає проїзд в громадському транспорті

У Житомирі з 13 серпня збільшиться вартість проїзду в громадському транспорті. Відповідне рішення затвердили під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 3 серпня. 

Серед причин збільшення тарифів на проїзд: вартість паливно-мастильних матеріалів та запчастин і виплата заробітної плати працівникам. На сьогодні собівартість проїзду одного пасажира в громадському транспорті становить 27 гривень.

Нова вартість проїзду

В електротранспорті: при оплаті транспортною карткою чи «Карткою житомирянина» – 6 грн. 

При оплаті готівкою та банківською картою – 10 грн. 

Проїзд для учнів – 4 грн при умові оплати транспортною картою або учнівським проїзним. Оплату готівкою у цієї категорії – відмінять.  

Автобусні маршрути: при оплаті транспортною карткою чи «Карткою житомирянина» – 10 грн. 

При оплаті готівкою та банківською картою – 14 грн.  

Проїзд для учнів – 5 грн при умові оплати транспортною картою або учнівським проїзним. Оплату готівкою у цієї категорії – відмінять. 

Міський голова Сергій Сухомлин наголосив, що в громадському транспорті обов’язково повинна бути система електронного розрахунку. У іншому випадку питання збільшення готівкової вартості проїзду – переглянуть. 

«Якщо ми побачимо таку проблему, що люди не зможуть скористатися карткою, або що валідатор не працює, лента закінчилася, чи хтось щось забув – збираємо виконком і зменшуємо готівковий розрахунок по тарифу. Одразу. Буде декілька випадків і одразу зменшуємо. Розрив у ціні між готівковою та безготівковою оплатою робиться для того, щоб пришвидшити роботу транспорту. Щоб водій не витрачав час на розрахунок», – каже Сухомлин. 

Якщо валідатор відсутній або не працює вартість проїзду становить 4 грн. 

Нагадаємо, на Житомирщині збудували фортифікаційні споруди на кордоні з білоруссю.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі подорожчає проїзд в громадському транспорті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*