У Житомирі подорожчала вода в автоматах: що про це думають містяни (ОПИТУВАННЯ)

Ще на початку вересня у Житомирі збільшилася вартість питної води в автоматах – до 1 грн 50 коп. за літр. Це неабияк обурило не стільки житомирян, як місцеву владу. Саме тому під час  засідання виконавчого комітету 15 вересня чиновники вирішили демонтувати встановлені без дозволів автомати з питною водою. Тоді міський голова Сергій Сухомлин заявив, що підприємці, які встановили автомати з водою, перш ніж збільшувати вартість води, мали б надати хоча б розрахунки, які б аргументували збільшення ціни. 

Журналісти «Times.ZT» вирішили дізнатися у житомирян, де купують питну воду мешканці міста, чи дійсно обурені підвищенням вартості води в автоматах і чи скаржилися до міської ради на це подорожчання. 

Як з’ясувалося, відсоток тих, хто користується питною водою з автоматів – не такий високий, як про нього говорять. 

Лише 40% опитаних купують воду в автоматах, встановлених підприємцями. Ще 40% опитаних набирають воду у власному колодязі або використовують свердловини/джерела з водою. 15% – фільтрують воду самостійно, і ще 5% замовляють доставку води у великих бутлях.

Щодо нових цін на питну воду – житомиряни поставилися до цього з розумінням, мовляв, війна, все подорожчало, відповідно, вода також. Проте єдина причина занепокоєння новими цінами – відсутність обґрунтування зі сторони підприємців. 

Деякі житомиряни наголосили, що для них збільшення ціни на воду – не є проблемою. Проте для пенсіонерів ціна 1 грн 50 коп. – дорогувато. 

Хтось не використовує воду з автоматів, бо «вона несмачна», а також «неякісна». Натомість, купують інші варіанти питної води. Серед опитаних, питну воду в бутлях з магазинів не купує ніхто. 

Щодо скарг до міської ради стосовно нових цін на питну воду з автоматів –  ніхто, з ким спілкувалися журналісти, не звертався зі скаргами. Так само, не чули й про те, щоб скаржилися знайомі чи сусіди. 

Нагадаємо, у Житомирі хочуть демонтувати автомати з продажу питної води.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі подорожчала вода в автоматах: що про це думають містяни (ОПИТУВАННЯ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*