HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

У Житомирі погодили 15-мільйонний бюджет на безпритульних тварин

Screenshot 1 7 777x437 - У Житомирі погодили 15-мільйонний бюджет на безпритульних тварин

У Житомирі продовжуватимуть програму по стерилізації та прилаштуванню безпритульних тварин. Бюджет трирічної програми починаючи з наступного 2021 року складає 15,5 млн. Проте з бюджету Житомира обіцяють виділити лише частину.

 

“Програма “Житомирська міська ОТГ – дружня до тварин” є продовженням попередньої трирічної програми, яка вже показала достатньо ефективну роботу по зменшенню кількості безпритульних вуличних тварин. Варто це продовжувати в тому ж тепмі. Тому основним пунктом цієї програми знову є виконання заходів зі стерилізації, відлову та адопції прилаштування безпритульних тварин, а також наступні пункти, які мають забезпечити як комфорт умов роботи підприємства, так і збільшення спектру розширених послуг для громадян”, – розповіли у міськраді.

Серед переліку програми:

  • придбання матеріальної бази для догляду та утримання вигульних зон та майданчиків для домашніх тварин; 
  • ремонт приміщення комунального підприємства, облаштування спеціалізованих місць для годування та проживання вуличних тварин;
  •  інформаційно просвітницька робота серед населення.

Загальний плановий обсяг коштів на 3 роки складає 15,5 млн. Основна діяльність фінансується з бюджету лише на заходи зі стерилізації та відлову. Інші кошти – донорські організації.

“На сьогоднішній день починаючи з 2017 року виділялись кошти з міського бюджету 1,8-1,9 млн. З такою пропозицією ми будемо проходити і на 2021 рік. Але все інше повинно заробляти підприємство, зокрема отримувати грантові кошти та інші джерела фінансування”, – зазначила заступниця міського голови Марія Місюрова. 

Завдяки цій програмі міськрада прогнозує:

  •  зменшення безпритульних тварин мінімум на 25%;
  • збільшення стерилізованих тварин до 70% – зараз 55%;
  • адопція прилаштування у нові родини мінімум 15% від загальної кількості безпритульних тварин.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі погодили 15-мільйонний бюджет на безпритульних тварин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*