Мистецтво як благодійність: кошти за квитки на балетну виставу «Діти Ночі» перерахують на лікування онкохворих дітей

У Житомирі з 2-го по 6-те листопада відбудеться Міжнародна хореографічна асамблея імені Наталі Скорульської. Про особливості цьогорічної події розповіла директорка хореографічної асамблеї, голова ГО «Центр хореографічного мистецтва ім. Н. Скорульської» Інна Бурдейна, – інформує ОДА.

Цьогорічну асамблею присвятять шістдесятиріччю створення балету «Лісова Пісня» Михайла Скорульського. Участь у асамблеї візьмуть 500 обдарованих дітей та молодь. Очікують і на делегацію з Китаю.

За словами Інни Бурдейної, під час цьогорічної асамблеї проведуть благодійну акцію на підтримку онкохворих дітей Житомирщини та покажуть сучасну балетну виставу «Діти Ночі» у виконанні ведучих солістів Національної опери України – народної артистки України, прими-балерини Катерини Кухар та заслуженого артиста України Олександра Стоянова.

Також під час асамблеї проведуть Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва імені Скорульської та диско-бал знайомств для учасників. Усі охочі зможуть взяти участь у майстер-класах та відвідати виставку особистих речей та фото з архіву сім’ї Скорульських.

Довідково: Наталія Скорульська — українська артистка балету родом із Житомира. Донька українського композитора Михайла Скорульського. У різні роки була солісткою балету Київського театру опери і балету імені Тараса Шевченка, артисткою Об’єднаних театрів опери і балету в Алма-Аті, асистенткою балетмейстера в театрі імені Абая, а також   балетмейстеркою Київського театру опери і балету імені Тараса Шевченка.

Фото: з сайту Національної опери України.

Будьте першим, хто прокоментував "Мистецтво як благодійність: кошти за квитки на балетну виставу «Діти Ночі» перерахують на лікування онкохворих дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*