У Житомирі показово встановили нові сміттєві контейнери: ФОТО

Вулиця Скорульського в Житомирі стала першим місцем, де новий перевізник сміття встановив свої контейнери. 

Приватний перевізник «Ґрін Бін Україна» привіз нові пластикові контейнери та втаносив їх замість старих, а також змушений був забрати сміття з точки збору, замість попереднього перевізника за допомогою нового спеціалізованого транспорту. 

 

«У нас закінчився конкурс на перевізників твердих побутових відходів в Житомирі. Було 6 конкурсантів, з яких троє стали переможцями . Це КАТП 0628, приватний ЖЕК № 8 та компанія „Ґрін Бін Україна“. Однією з умов конкурсу було обов’язково нова техніка та контейнери. Перехідний період складний, тому що попередній перевізник ще не забрав сміття, а новий перевізник вже розставляє контейнери та змушений вивозити сміття замість нього. Враховуючи кількість контейнерів, то це 2-3 дня для того, щоб один перевізник залишив місця, а інший приступив до роботи в повноцінному режимі.Згідно умов договору з 11 листопада працює новий перевізник і квитанцію буде виставляти мешканцям тільки з сьогоднішнього дня. З 1 по 10 листопада попередній перевізник буде виставляти свою квитанцію. Це буде відбуватися на початку грудня, тому житомиряни отримають дві квитанції. Надалі отримуватимуть тільки 1 квитанцію», — пояснив заступник міського голови Сергій Кондратюк.

 

Він також пояснив, чи зможе директор приватного КВЖРЕП № 4 Володимир Тичина укладати договори з житомирянами на місцях, адже вчора, 10 листопада, під час сесії ЖМР він виразив свою незгоду з результатами конкурсу й збирається оскаржувати їх в суді. 

«Конкурс пройшов відповідно чинного законодавства, тому сьогодні приватний ЖЕК № 4 перевізником не визначений. Вчора на сесії Житомирської міськради були визначені та затверджені переможці конкурсу. В будь-якому випадку суд не визнає переможця, а лише правильність чи не правильність проведення конкурсу», — зазначив заступник міського голови. 

В. о. начальника управління житлового господарства Житомирської міськради Ігор Задорожний розповів про вимоги до перевізників та умови їх роботи:

«Межі надання послуг КАТП 0628 майже не змінились. Тієї кількості техніки, яка є, достатньо для того, щоб забезпечити територію. За результатами конкурсу у ЖЕКу № 8 зменшилась величина території надання послуг. У Грін Бін найбільша територія надання послуг. 6 машин їм цілком достатньо і навіть 4 машини на день змогли б обслуговувати всю територію. Складна ситуація саме по тим територіям, які обслуговувались ПП КВЖРЕП 4 — попереднім перевізником побутових відходів. Я думаю, що за кілька днів чи тиждень ми вирішимо питання з колишнім надавачем послуг». 

В свою чергу Ігор Кондратюк повідомив, що тарифи на вивіз сміття зростуть:

«Ми прекрасно розуміємо, що в тариф на вивезення сміття входить і тариф на його захоронення. А він складає 6 грн/м3. Цей тариф вже більше 6 років не змінювався, тому ми змушені будемо переглядати тариф на захоронення сміття нашим полігоном. Все відбуватиметься поступово».


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі показово встановили нові сміттєві контейнери: ФОТО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*