У Житомирі попрощаються із загиблою акторкою Мариною Поплавською

У Житомирі попрощаються з талановитою актрисою, блискучою вчителькою та зіркою КВН Мариною Поплавською, яка трагічно загинула у ДТП під Києвом. Про це повідомили у прес-службі «Дизель Студіо».

Прощання відбудеться у понеділок, 22 жовтня, о 10:30 в залі Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги. Потім пройде відспівування в Кафедральному Соборі Святої Софії. В цей же день актриса буде похована на Центральній Алеї Корбутівського кладовища.

Відома житомирянка, українська актриса гумористичного шоу «Дизель шоу» Марина Поплавська загинула в суботу, 20 жовтня, о 6:43. На Житомирській трасі автобус з відомими акторами зіштовхнувся з вантажівкою DAF.

Марина Поплавська народилася в 1972 році у Новограді-Волинському. Саме там і пройшло її дитинство. Після закінчення школи Марина вступила до Житомирського Державного університету, а після цього працювала вчителькою у 33 школі міста Житомир.

Творча біографія Марини Поплавської розпочалася у Житомирі. Марину Поплавську знають на всьому пострадянському просторі, але, на жаль, сім’ю створити їй так і не вдалося. Не було в неї й дітей. Все своє життя Марина присвятила КВК, дітям і улюбленій роботі на телебаченні.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі попрощаються із загиблою акторкою Мариною Поплавською"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*