У Житомирі посадовців місцевої фірми, пов`язаної з екснардепом, викрили у сприянні ухиленню військовозобов`язаних від призову

У Житомирі СБУ викрила чергову схему уникнення мобілізації, організовану керівництвом фірми екснардепа. Серед фігурантів – колишній керівник та головний бухгалтер житомирської комерційної структури, співзасновниками якої є дружина екснардепа Борислава Розенблата та його близький друг.

Відповідно до матеріалів слідства місцева фірма (за попередніми даними – НВП “Українські авіаційні системи”) отримала оборонне замовлення і таким чином набула право бронювати від призову до 50% своїх працівників. Чим і скористалося керівництво підприємства, безпідставно бронюючи зацікавлених військовозобов`язаних знайомих. Від «клієнтів» ділки отримували необхідні документи для фіктивного оформлення на роботу. Далі їхні прізвища потрапляли до списку співробітників, нібито вкрай необхідних для безперебійного функціонування оборонного підприємства та виконання ним своїх завдань. Дані списки, своєю чергою, скеровувалися до відповідних державних органів для перевірки та видачі наказу про відстрочку від призову на військову службу.

Наразі фахівці СБУ зафіксували безпідставне бронювання фігурантами провадження 5 житомирян призовного віку.

На даний час контррозвідники СБУ задокументували безпідставне бронювання фігурантами провадження 5 житомирян призовного віку.

В результаті обшуків в офісних приміщеннях фірми-учасниці схеми та за місцями проживання фігурантів правоохоронці вилучили речові докази, які підтверджують протиправну діяльність.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Наразі вивчаються вилучені документи для встановлення точної кількості ухилянтів, які скористалися послугами організаторів схеми.

Нині учасникам схеми готуються оголосити про підозру.

Нагадаємо також, що СБУ заблокувала 26 Телеграм-каналів, які допомагали ухилянтам ховатися від мобілізації.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі посадовців місцевої фірми, пов`язаної з екснардепом, викрили у сприянні ухиленню військовозобов`язаних від призову"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*