У Житомирі працює офіс, де безкоштовно консультують із питань діагностики та лікування у Ізраїлі Р

Від цього може залежати ваше життя. 

У Житомирі відкрився офіс компанії «TOPRAMBAM mediсal group», де фахівці безкоштовно консультують із питань діагностики та лікування у найкращих клініках Ізраїлю.

Щороку близько 150 тис. українців дізнаються про страшний діагноз — онкологія. За статистикою, майже половина з них помирають протягом першого року у боротьбі за життя.  На жаль, із кожним роком ці дані тільки погіршуються, і причиною тому є пізня діагностика, коли лікування стає складним, дорогим і не завжди результативним. Єдиний шлях, як можна уникнути сумної долі – це своєчасно виявити і попередити ризики хвороб.

Одним із лідерів світової медицини по праву вважається Ізраїль, і для ранньої діагностики є розроблені програми комплексного обстеження організму – Chek-up. Завдяки новітнім технологіям та сучасній апаратурі діагностика в Ізраїлі є швидкою та точною процедурою і при цьому вона коштує дешевше, ніж в багатьох європейських країнах.

Цінність Сhek-up в тому, що дана діагностика виявляє багато захворювань ще на етапі їх розвитку, коли людина не відчуває ніяких симптомів і не вважає себе пацієнтом, дає час скласти індивідуальний план ефективного лікування.

«Сheck-up формуються в залежності від мети – профілактики захворювань або ранньої діагностики порушень стану здоров’я, поточного стану здоров’я, анамнезу, наявності факторів ризику (взаємодія з шкідливими речовинами, багаторічний стаж куріння і т. п.). Враховується також вік та стать.

Крім загальної діагностики, існують «малі» Сhek-up, які спрямовані на виявлення певних захворювань (онкологічних, серцево-судинних, неврологічних, ортопедичних та ін.). Також Сhek-up дає можливість перевірити схильність до тих чи інших захворювань», – кажуть фахівці компанії.

C:\Users\Kardiolog\Desktop\чек (1).jpg
C:\Users\Kardiolog\Desktop\чек (2).jpg

Компанія «TOPRAMBAM mediсal group» дає можливість отримати висококваліфіковану і високотехнологічну медичну діагностику в провідних лікувально-діагностичних центрах Ізраїлю. Така перевірка зазвичай займає один день. Досить часто Сhek-up поєднують із відпочинком або діловою поїздкою до Ізраїлю. Такий відрізок часу сповна можуть знайти у своєму графіку навіть дуже зайняті люди, адже здоров’я — найдорожче, що у нас є.

«Пам’ятайте, своєчасна діагностика допомагає провести ефективне лікування, відновити здоров’я і врятувати життя.

Навіть якщо вам поставили страшний діагноз, ніколи не варто впадати у відчай, у багатьох випадках діагноз не є вироком.  Наша компанія працює безпосередньо з провідними клініками Ізраїлю та має пріоритетне право черги на обстеження та операції, тому всі процедури проводяться у найкоротші терміни», – кажуть у компанії «TOPRAMBAM mediсal group».

Житомирян та жителів області запрошують відвідати офіс компанії за адресою, де фахівці безкоштовно проконсультують із питань діагностики, можливості лікування, вартості, тривалості поїздки, додаткових послуг.

Адреса:
м. Житомир, вулиця Київське шосе, 28

‎+38 066 407 49 02 (Viber, Telegram, WhatsApp)
‎+38 096 347 87 21
‎+38 063 514 02 81

Email: office@toprambam.org
toprambam.org
facebook.com/Toprambam.mg

Нагадаємо, діагностика та лікування в Ізраїлі стали ближчими: у Житомирі відкрився офіс «TOPRAMBAM mediсal group».

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі працює офіс, де безкоштовно консультують із питань діагностики та лікування у Ізраїлі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*