У Житомирі правоохоронці припинили роботу одного з барів під час комендантської години

Уночі 16 грудня правоохоронці припинили роботу одного із барів у м. Житомирі під час комендантської години. Виявити порушників вдалося завдяки профілактичному рейду.

Нічний заклад облаштували у підвальному приміщенні під наземним кафе, аби не привертати зайву увагу до режиму роботи, що явно порушує встановлені обмеження воєнного стану. Не зважаючи на комендантський час, а на годиннику вже поло опів на першу ночі, у закладі знаходились і бармен, і офіціанти, і до десятка відвідувачів.

Правоохоронці встановили особи усіх, хто знаходився у приміщенні. З кожного взяті та зафіксовані пояснення з цього приводу.

За словами т.в.о. начальника Житомирського райуправління Віталія Княгницького, даний заклад вже вдруге порушує режим комендантської години.

За наявною у нас інформацією, його режим роботи визначено до 23:00, однак бар функціонує цілодобово, тобто ми вбачаємо порушення порядку ведення господарської діяльності. Відтак підготуємо відповідне подання до виконавчого комітету Житомирської міськради щодо перегляду рішення про діяльність закладу“,

– зазначив Княгницький.

Відвідувачів та персонал закладу доставили до райуправління поліції для перевірки особистих даних та причетності до вчинення правопорушень, а також можливості залучення до проходження військової служби або виконання інших суспільно-корисних функцій.

За інформацією ГУНП, такі профілактичні рейди у подальшому планують проводити систематично, аби змусити постійних порушників комендантської години дотримуватись обмежень воєнного стану.

Нагадаємо, що з вересня місяця комендантська година у Житомирі триває з 24.00 до 05.00.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі правоохоронці припинили роботу одного з барів під час комендантської години"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*