У Житомирі правоохоронці викрили у шахрайстві злочинне угрупування, члени якого спеціалізувалися на продажу позашляховиків з Європи

У Житомирі правоохоронці викрили у шахрайстві двоє осіб

У Житомирі поліція викрила у шахрайствах організовану групу зловмисників, які спеціалізувалися на псевдопродажу позашляховиків з Європи. Організувала злочинний бізнес 44-річна жителька Васильківського району Київщини. До своїх шахрайських схем воназалучила також двох житомирян: 52-річного чоловіка та 38-річну жінку, яку вона представляла донькою.

Чоловік, відповідно до відведеної йому ролі, підшукував потенційних покупців автівок та знайомив клієнтів з «автодилеркою». Він всіляко переконував майбутніх покупців у бездоганній репутації та компетентності своєї «керівниці».

Водночас «донька» підбирала авто, зустрічалася з клієнтами, переконувала сплатити «перші внески» й отримувала від них кошти. Передоплата за купівлю автівки стартувала від 4 тисяч доларів. А один з покупців навіть вніс завдаток за позашляховик, призначений для ЗСУ, у розмірі 5 тисяч доларів. Однак жоден так і не отримав ні автомобіль, ні коштів.

Наразі встановлена причетність членів організованої групи щонайменше до чотирьох епізодів шахрайств.

Ще в одному з випадків організаторка переконала чоловіка про можливість внесення у його військовий квиток відмітки про непридатність до служби. У жовтні 2023 року, під час отримання за таку послугу грошей, ділків і затримали поліцейські.

Наразі усім учасникам організованої групи оголошено про підозри у низці шахрайств (ст. 190 КК України).

Тепер спритнійй трійці загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі правоохоронці викрили у шахрайстві злочинне угрупування, члени якого спеціалізувалися на продажу позашляховиків з Європи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*