У Житомирі правоохоронці вилучили у домашнього дебошира зброю та дві гранати

27 листопада близько 11:40 житомирські правоохоронці отримали повідомлення про конфлікт в родині. За словами заявника, чоловік перебував у нетверезому стані та погрожував дружині рушницею. На виклик про вчинення домашнього насильства прибули патрульні та спецпризначенці.

Вхід у квартиру був заблокований зсередини меблями, проте правоохоронці зуміли проникнути в помешкання непомітно для чоловіка.

Сам дебошир знаходився в одній з кімнат, сидів на ліжку, а поряд з ним лежала рушниця. Коли спецпризначенці увійшли, чоловік потягнувся за зброєю, однак правоохоронці виявилися спритнішими.

Рушниця була заряджена, але її власник ніяк пояснити свої дії та наміри не міг, Зовні він мав ознаки неадекватного стану.

– розповів заступник командира взводу РПОП ГУНП Вадим Журавський.

Окрім рушниці, правоохоронці вилучили з оселі і дві гранати. На щастя, за висновками фахівців вибухотехнічної служби поліції, вони виявились навчальними.

Щодо дебошира були оформлені адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства…) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На зберігання мисливської рушниці до інциденту 69-річний чоловік мав дозвіл. Відтепер його позбавлено цієї можливості.

Однак за виявлених обставин та відповідно до норм Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» наразі він позбавлений права на зберігання та носіння гладкоствольної зброї. Рушниця вилучена.”

– повідомив начальник відділу контролю за обігом зброї ГУНП Олександр Господарчук.

Окрім того, тепер чоловікові доведеться відповідати і за порушення встановлених вимог щодо її зберігання.

Нагадаємо також, що на Житомирщині щодо домашнього тирана розпочато кримінальне провадження.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі правоохоронці вилучили у домашнього дебошира зброю та дві гранати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*