У Житомирі презентували фільм про змагання з тріатлону «Norseman», а також передали сучасний стоматомобіль (ФОТО)

У Житомирі презентували фільм про змагання з тріатлону «Norseman», а також передали сучасний стоматомобіль

Сьогодні, 10 травня, у Житомирі презентувати документальну стрічку про найскладніше змагання з тріатлону «Norseman». На прем’єру завітав режисер фільму Крістер Фасмер, засновник та керівник змагань Харек Стренхейм, а також український тріатлоніст Тарас Письменний, який знявся у фільмі та взяв участь у змаганні, а також зірка тріатлону Юлія Єлістратова. 

«Norseman» – це найскладніший вид змагань. Спочатку учасники пливуть, після цього їдуть серпантином на велосипеді, а далі біжать марафонську дистанцію. В «Norseman» беруть участь 250 учасників. Обирають їх виключно за лотереєю з найкращих світових тріатлоністів. Є лише одна людина за 20 років, яка бере участь без лотереї, і це український тріатлоніст Тарас Письменний. 

«Мене взяли на змагання не за лотереєю, а за однієї умови – що я покажу турнір українцям, покажу, на що здатні українці, і доведу, що ми здатні на більше, ніж будь-хто на землі. Ми здатні знаходитися в екстремальних умовах, працювати в екстремальних умовах, відпочивати в екстремальних умовах, і можемо подолати все. Показати світу, що Україна може, і що Україна переможе», – розповідає сам Тарас. 

За словами режисера та продюсера фільму Крістера Фасмера, головна ідея фільму – показати через ці змагання характери різних людей. У випадку з Тарасом Письменним – показати силу та міць українців: 

«Ми почали роботу над фільмом приблизно рік тому, і головна ідея – показати через ці змагання характери різних людей, показати різних особистостей. І не тільки показати спортивні досягнення цих людей, а і показати їх життя, проблеми, і взагалі дізнатися, що їх привело в “Norseman”. Головна задача цієї документальної стрічки – показати, як люди долають перешкоди, як вони на це знаходять сили, як вони переживають свої проблеми. І коли ми побачили історію Тараса Письменного, який уособлював у собі боротьбу України, коли він займався на розбомбленому майданчику в Харкові – було прийнято рішення взяти його в стрічку без лотереї».

Засновник змагання зазначив, що під час поїздки в Україну вдалося передати 20 авто для ЗСУ:

«Ми проїжджаючи через Львів передали вже 20 автівок для ЗСУ, і дуже раді вашим людям і спілкуванню, бо у вас дійсно чудові люди. Мета змагання в тому, що спортсмени хочуть перевірити себе, показати можливості людського організму, бо у звичному житті недостатньо звичайних змагань, і потрібно щось екстремальне, і тому з’явилася ідея заснувати саме “Norseman”».

Крім того, у Житомирі передали стоматомобіль, який зможе працювати в гарячих точках. Це обладнаний стоматологічний кабінет, де є все необхідне для надання якісної стоматологічної допомоги.

«Це дуже приємна місія притягувати тріатлон в Україну. Все почалося зі змагань “Залізної країни”, які дебютували минулого року. Після вдалого проведення змагань ми стали більше спілкуватися з Тарасом Письменним, який головний герой цієї документальної стрічки, і він ініціював, щоб фільм був проведений саме в Житомирі, тому що бачить в Житомирі столицю тріатлону в Україні, і я рада бути причетною до цього. Я буду робити все, що у моїх силах, щоб популяризувати тріатлон. Також завдяки “Norseman” вдалося привезти стоматомобіль. Цей мікроавтобус – справжній пересувний стоматологічний кабінет. Він може виїжджати у гарячі точки і надавати допомогу. Його вартість мінімум 100 тис. доларів», – зазначила тріатлоністка Юлія Єлістратова.

Нагадаємо, житомирян запрошують на відкрите тренування з чемпіонкою світу з триатлону Юлією Єлістратовою.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі презентували фільм про змагання з тріатлону «Norseman», а також передали сучасний стоматомобіль (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*