У Житомирі презентували нову водонасосну станцію за 900 тис гривень

Водонасосна станція має забезпечити безперебійне водопостачання для мешканців 4-ох будинків, а також буде енергоефективнішою, ніж старе обладнання. Таку реконструкцію “Житомирводоканал” здійснив в одній із прибудинкових насосних станцій у Житомирі за адресою вул. Князів Острозьких, 1. 

Директор комунального підприємства Андрій Нікітін розповів, що завдяки заміні старого обладнання та повній реконструкції насосної станції 3 тисячі житомирян зможуть отримувати воду цілодобово та під нормальним тиском. 

“Це підвищувальна насосна станція за адресою Князів Острозьких, 1, яка забезпечує 3 тисячі мешканців підвищенням тиску води. Насосна станція була на грані повної розрухи, як сама будівля, так і насоси. Це вже четверта підвищувальна насосна станція в Житомирі, яка зроблена в повному об’ємі. Місяць тому, перед самим Новим роком ми її запустили.Зараз ми розпочинаємо тендер на чергову насосну станцію, яка буде знаходитись на вул. Ціолковського. Я впевнений, що як тільки відбудеться тендер, за 3 місяці ми реконструюємо й відбудуємо насосну станцію”, – пояснив Нікітін.

Він також зауважив, що на підприємстві планують запровадити традицію та реконструювати на найвищому рівні якості все, робити все в повному об’ємі, не обмежувати себе тільки заміною обладнання, а максимально забезпечити мешканців сталим водопостачанням, а підприємство – високою енергоефективністю. 

“Повна реконструкція цієї насосної станції коштує 900 тис грн від інвестиційної  програми водоканалу – це кошти, які надходять з тарифом. Постачає 4 великі будинки, а це 3 тис мешканців”, – розповів директор водоканалу. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі презентували нову водонасосну станцію за 900 тис гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*