У Житомирі презентували посібник для школярів та молоді «Джура-Десантник»

Сьогодні, 3 грудня, у Житомирській міській раді для директорів шкіл презентували інформаційний посібник «Джура-Десантник». Він створений для патріотичного виховання молоді та школярів, зокрема читачі зможуть більше дізнатися про історію формування Десантно-штурмових військ у світі та становлення Десантно-штурмових військ Збройних сил України. 

Посібник також будуть використовувати у міських школах на уроках із «Захисту вітчизни». Зокрема на кожну школу планують виділити по 10 примірників. Розробкою «Джура-Десантник» займався Житомирський Пластовий молодіжний центр за співфінансування Міністерства молоді та спорту України. 

«У посібник вкладено більше зображального, ніж текстового матеріалу. А про саму історію десантників та їхні досягнення вказано лаконічно та змістовно. Всеукраїнський проект військово-патріотичний вишкіл „Джура-Десантник“ розроблений для підвищення бажання молоді та й дорослих, які готові захищати Україну від будь-яких загарбників. Житомир вважають столицею десантників, саме тому ми розробили цей посібник, аби молодь могла не лише у воєнний стан знати, як потрібно діяти, а й в цивільному житті використовувати отримані навички. Ми вже неодноразово проводили військові вишколи, де офіцери ДШВ навчали всіх бажаючих поводитися у воді, на землі та у повітрі в імітованих воєнних ситуаціях. У 2020 році теж організуємо такий вишкіл.» — розповів директор Пластового молодіжного центру Максим Швець.

Посібники будуть розповсюджуватись безкоштовно, а деякі навіть матимуть автограф Командувача ДШВ ЗСУ генерал-майора Євгена Мойсюка.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі презентували посібник для школярів та молоді «Джура-Десантник»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*