У Житомирі презентували проєкт з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС

Сьогодні, 11 березня, у Домі ветеранів відбулася презентація проєкту «Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС». 

Голова ГО «Атошник» Віктор Камлук розповів, що програма організована для учасників АТО, ООС та членів сімей загиблих, аби навчити їх будувати свій бізнес:

«Проєкт призваний навчити тих, хто хоче розпочати свій бізнес, реалізуватися та залучити кошти, інвесторів, гранти і кредити. Самі викладачі і тренери — це досвідчені люди, які вже шостий раз проводять такі курси по всій Україні, вони є викладачами школи MBA, яка працює в Україні. Кожен, хто сюди прийде зможе відкрити власну справу. На навчання учасники приходять із власною ідеєю, а виходять — із започаткованим бізнесом».

Таке навчання успішно завершив Ярослав, який після курсу відкрив власну справу:

«Зараз я очолюю ветеранський бізнес в м. Андрушівка, це ферма. Спочатку я займався цим самостійно, але потім залучив своїх друзів, учасників бойових дій, і зараз ми разом розвиваємо бізнес. На навчання я потрапив у першу хвилю, що проходила в Києві. Столична школа економіки відкрила мені очі, до цього я взагалі не розумів, чим я займався, і що робив. Вони мені дали поштовх, щоб зрозуміти, як взагалі побудований світ, і як ми можемо заробити в цьому світі. А викладачі там — всі професіонали своєї справи, я багато курсів проходив, але нічого подібного не бачив».

Навчання з підприємницької діяльності триватиме 2,5 місяців, з 5 квітня по 8 червня. Для того, щоб стати учасником такого проєкту, потрібно зареєструватися до 1 квітня на сайті.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі презентували проєкт з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*