«Коли тиша заговорила»: важливо, коли тебе чують та розуміють

22 листопада у кінотеатрі «Жовтень» презентували всеукраїнський проект «Коли тиша заговорила», покликаний привернути увагу до проблеми людей із вадами слуху.

Захід відбувся за ініціативи громадської організації «Відчуй», засновниками якої є Андрій та Людмила Пишні. Саме історія Андрія Пишного, який втратив слух у 34 роки, дала поштовх на створення такого проекту, аби кожен з таких людей зрозумів, що його чують та розуміють.

«Коли у Києві ми зробили фото проект “Зіркова абетка”, до нас прийшли запити з інших міст. Житомир – це перше місто серед інших регіонів, з яким ми співпрацюємо вже шість років, тому обрали його поза чергою для презентації виставки», — розповіла Людмила Пишна.

У рамках ініціативи «Коли тиша заговорила»  організатори представили фотовиставку «Зіркова абетка», у якій взяли участь більше 30 відомих українців, серед яких Onuka, Катерина Осадча, Алла Костромічова, Ольга Фреймут, Віра Брежнєва, MONATIK, Андрій Шевченко, Дмитро Шуров та інші зірки шоу бізнесу. Месседжем стала популяризація вивчення жестової мови в Україні – «Відчуй, щоб зрозуміти».

Відвідувачі заходу змогли безкоштовно перевірити свій слух та подивитися проект «Тиха опера».

«Рання діагностика такої хвороби, здатна на 50-60 відсотків попередити або відчути втрату слуху. І ми говоримо про це, тому що люди не думають, забувають через буденні справи про своє здоров’я», — розповіла співзасновниця проекту  Людмила Пишна.

Також кожен зміг побачити кліп на сингл Артема Пивоварова «Відчуй», що став піснею-месседжем проекту. На створення музичного твору Артема надихнула кінострічка про історію діджея, який втратив слух.

Підтримати організаторів та сам захід приїхав співак CONSTANTINE, який усім гостям підписав автографи.

Додатково: Охочі можуть відвідати виставку з 22 по 29 листопада 2018 року в кінотеатрі «Жовтень» за адресою Майдан Корольова, 14.

Анастасія РАЗУМЄЙ

Будьте першим, хто прокоментував "«Коли тиша заговорила»: важливо, коли тебе чують та розуміють"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*