У Житомирі продавців з Привокзального ринку збираються закрити через реконструкцію – підприємці обурені

Близько 50 житомирських продавців, які працюють на ринку “Привокзальному” залишаються фактично без “шматка хліба”, адже через заплановану реконструкцію території ринку підприємців виганяють зі звичних місць роботи “на вулицю”. Вже з 1 серпня незаконна оренда, яку підприємці оплачують вже більше пів року, закінчиться, і продавці втратять своїх клієнтів, а відповідно і роботу. 

Сьогодні, 27 липня, до членів бюджетної комісії Житомирської міської ради звернулися житомиряни-підприємці, які працюють на ринку “Привокзальному”. Люди продають свої продовольчі та продуктові товари за адресою площа Привокзальна, 6/126. Земля знаходиться у власності міста й надається в оренду приватному багатопрофільному підприємству “Захар”. Станом на 27 липня 2021 року територію викупив місцевий підприємець та депутат міськради Георгій Кварацхелія. На цьому місці він планує побудувати торговий центр. Через це підприємці, які працюють зараз на ринку “Привокзальному” вже до 1 серпня мають звільнити територію.

Люди подали до міської ради звернення з підписами підприємців про перенесення торгових палаток у сквер, що поруч з ринком. Проте вони також обурені чутками про те, що замість скверу поруч з плановим ТЦ ще й мають заасфальтувати автостоянку. 

У Житомирській міськраді підприємцям пропонують переїхати на ринок за Київським мостом, а частину можуть забрати на Житній ринок та інші соціальні ринки. Але продавці проти, бо звикли працювати на “Привокзальному”. Люди вже більше 15 років напрацьовували там своїх клієнтів й точки продажу. 

У міськраді пообіцяли розібратися з цим питанням, зокрема погодити з новим власником земельної ділянки відстрочку закінчення оренди торгових точок та вивчити можливість перенесення ринку на місце поруч з сквером під вікнами багатоповерхівки. 

Виявилося, що в підприємців взагалі відсутні договори оренди торгових площ, адже офіційна оренда закінчилася ще 1 січня 2021 року.

Поки продавці відтягували з продовженням договору, адміністрація ринку їм відмовила надавати  оренду через те, що землю продали. Попри відсутність офіційних документів, підприємці з січня поточного року й по сьогодні оплачують оренду. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі продавців з Привокзального ринку збираються закрити через реконструкцію – підприємці обурені"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*