У Житомирі продовжено карантин

uvaga2 - У Житомирі продовжено карантин

Сьогодні, 7 лютого, під час засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено продовжити карантин до 15 лютого включно.

За тиждень, що минув в місті захворіло 2 741 людина, з них 256 захворювання на грип. Епідемічний поріг за тиждень зріс на 18, 4%. 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марія Місюрова зауважила, що карантин продовжено не лише в школах, а й у позашкільних закладах: 

«Враховуючи те, що є ускладнення від ГРВІ та грипу у вигляді пневмонії, велике навантаження йде на дитячу лікарню. Ми наголошуємо на тому, що призупинення освітнього процесу стосується не тільки закладів середньої освіти, а також позашкільних та гуртків».

Заступниця директора департаменту освіти освіти Житомирської міської ради Світлана Ковтуненко розповіла, що в подальшому можливе навчання по суботах:

«В середу було 15,6 % захворівших, які не відвідували садочок, а на сьогодні це вже 19%. Захворювання продовжується серед дітей. Ми вже будемо третій тиждень на карантині, тому в подальшому можливе відпрацювання по суботах, але це стосується окремих класів, переважно випускні 9,10 і 11 класи».

DSC 0309 1024x683 - У Житомирі продовжено карантин

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі продовжено карантин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*