У Житомирі продовжується боротьба проти будівництва АЗС: протестувальники прийшли скандалити на засідання виконавчого комітету (ВІДЕО)

Сьогодні, 15 січня, на чергове засідання Житомирського виконавчого комітету прийшли жителі проспекту Незалежності 29, які протестують проти будування АЗС UPG, аби нагадати про свою проблему.

Мешканці вимагають від міської ради включити до порядку денного наступної сесії рішення про заборону будівництва АЗС:

«Ми вимагаємо, щоб на найближчу сесію було внесено рішення про заборону та скасування будь-яких дозволів на будування цього страшного будівництва та накладання на нього мораторію. Також ми вимагаємо, щоб міська рада від імені територіальної громади написала лист на АЗС, про те, що територіальна громада міста Житомира разом з мешканцями категорично проти забудови автозаправки. Також ми хочемо, щоб нам надали оцінку діям всіх чиновників, які приймали в цьому участь».

Крім того, протестувальники звинувачують міську раду в тому, що вони не сплачують за позов до суду:

«Ви подаєте в суд на АЗС UPG, а за позов платить громада. Для вас є проблемою знайти 1900 грн на позови, люди скидаються по 20 грн, замість того, щоб купити дитині цукерку, ми платимо за позов замість вас». 

Виконком прийняв заяву від протестувальників та пообіцяв розібратися.

Posted by Times.Zt Житомир on Wednesday, 15 January 2020

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі продовжується боротьба проти будівництва АЗС: протестувальники прийшли скандалити на засідання виконавчого комітету (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*