У Житомирі пройде фестиваль “Пісенний спас”, організатори обіцяють багато сюрпризів

Screenshot 14 - У Житомирі пройде фестиваль "Пісенний спас", організатори обіцяють багато сюрпризів

У п’ятницю, 2-го серпня, членами місцевого виконкому було погоджено рішення щодо проведення в обласному центрі Міжнародного молодіжного фестивалю «Пісенний Спас».

Захід проходитиме на вулиці Михайлівській з 15-го по 19-е серпня.

Головною метою проведення свята є підтримка юних митців та створення відповідних умов для їх творчої реалізації на теренах Поліського краю та інших регіонів нашої держави.

Згідно слів в.о. керівника управління культури міськради Наталії Марчук відомо, що у рамках заходу відбувається втілення нових форм розвитку естрадного мистецтва, та найголовніше – популяризується творчість культурної спадщини, яка була залишена нащадкам відомим письменником, поетом та митцем Володимиром Шинкаруком.

Президент фестивалю Ірина Шинкарук розповіла, що на гостей свята, вже за традицією, очікує багато цікавих сюрпризів. Однією з таких творчих несподіванок стане відкриття першої персональної виставки виробів зі шкіри дружини митця, майстра народної творчості Людмили Шинкарук «Хочеться вірити в диво».

Нагадаємо, як мешканців Житомирщини запрошують на етно-фестиваль «Житичі».


1 коментар до "У Житомирі пройде фестиваль “Пісенний спас”, організатори обіцяють багато сюрпризів"

  1. Організатори фестивалю “Пісенний Спас” – це кучка КГБшних сексотів. Не зрозуміло, за які заслуги Ірині Шинкарук дали звання народної артистки України. Жах. Зовнішність потворна, бездарна, голос ніякий, витягнута КГБшним сексотом- папіком на посаду солістки державного радіо, тобто на гарантовану зарплату. КГБшніко-СБУшніки офіційно повпихали її ,цю бездар, у всі енциклопедії , подавали місця на всяких непотрібних фестивалях, щоб штучно зробити їй багато “напрацювань”. Це зроблено тому, що Ірина Шинкарук страшна і бездарна і тому нікому не заважає та продовжує сексотну паскудну діяльність папіка, який в пед. університеті і по Житомиру чітко слідкував, щоб задавити справжні таланти, розчищаючи для цієї горе-пєвуньї дорогу. А назвати Спасом цей паршивий захід – це просто кощунство над Ісусом Христом і усім Християнством.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*