У Житомирі пройде Перший водний форум області

У Житомирі пройде Перший водний форум області

29 листопада у приміщенні готелю “Reikartz” в обласному центрі відбудеться Перший водний форум Житомирщини. Під керівництвом експертів у сфері водних ресурсів представники центральних органів виконавчої влади, ключові підрозділи Житомирської обласної військової адміністрації, Житомирської міської ради, громадські організації, заклади та установи у сфері екології та природних ресурсів працюватимуть над основними викликами у сфері водних ресурсів.

Захід орагнізовано Житомирською міською радою в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.

Долучитися до форуму можуть усі зацікавлені особи за умови попередньої реєстрації за посиланням. Водночас організатори наголошують, що кількість місць обмежено.

Під час роботи форуму планується визначити комплекс заходів, спрямованих на сталий розвиток водного господарства, та інтегрувати їх у загальну концепцію розвитку громади.

Нагадаємо також, що житомирські пластуни запрошують усіх бажаючих на благодійний бал «Дотик».

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі пройде Перший водний форум області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*