У Житомирі пройшла Всеукраїнська акція “Подякуй захисникам і захисницям” – у парку Гагаріна висадили саджанці дерев (ФОТО)

Сьогодні, 13 жовтня, у парку імені Юрія Гагаріна відбулася Всеукраїнська акція подяки та підтримки воїнів, які на передовій борються за наше мирне небо. Небайдужі житомиряни напередодні свята Покрови, козацтва та захисників України у парку висадили дерева. Це було 12 саджанців дубів, які тепер ростимуть неподалік від арки, ліворуч у парку. Організаторами акції є Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада». Висаджені дерева стануть символом продовження українського роду та міцності української нації.

“КП Парк нам надали місце, і в нас вже є своя невеличка алея, яку ми висаджуємо другий рік поспіль. Минулого року в нас було менше людей, а цього разу до нас долучилося більше. Це і студенти Житомирського державного університету, і національна поліція, і представники різних громадських організацій. Ми дуже щасливі, що людям подобається наша ініціатива. Ми закликаємо всіх долучатися. Можна на цьому місці, можна у своїх подвір’ях. Оприлюднюючи в соцмережах свої висаджені дерева ставте хештеги #активнагромада #подякуйзахисникам. Тому що саме захисникам і захисницям напередодні свята ми хочемо подякувати за те, що вони роблять, щоб ми могли сьогодні мирно здійснювати цю акцію. Ми другий рік поспіль беремо саджанці у лісгоспі. Коли ми купували саджанці, то працівниці лісгоспу подякували нам за те, що реалізовуємо таку акцію, й подарували ще одне дерево. Тому висаджуємо сьогодні дванадцять дерев. Ми хочемо, щоб ця акція стала традиційною. Акція “Подякуй захисникам і захисницям” не обмежується висадкою дерев. Можна було принести малюнки та книжки, які ми через волонтерів будемо передавати хлопцям та дівчатам, які зараз боронять нашу безпеку. Ми хочемо, щоб ці малюнки підтримали дух та бойовий настрій, щоб, побачивши  ці малюнки, захисники й захисниці посміхнулися та знали,  що про них пам’ятають”, – розповіла регіональна  координаторка ВІ «Активна Громада» в Житомирській області Оксана Давиденко. 

Вона також зазначила, що місце висадки дерев було узгоджене з Житомирською міською радою:

“Ми зверталися з листом про надання дозволу. Нас перенаправили на КП “Парк” й порадили, де це зробити краще. Це гарний спосіб саме так відсвяткувати, а не шукати в святкуванні якихось пригод. Минулорічні дерева прийнялися майже всі. Зламали два дерева. Доглядає за саджанцями КП “Парк”, але всі, хто садили дерева минулого року, також цікавляться, як вони ростуть. Тому закликаємо всіх бути активними, разом з “Активною громадою” долучатися до життя своєї громади, бути відповідальними за свою громаду та розуміти, що всі ми і є громада, і якщо ми в своїй громаді активні, робимо серйозні речі, розуміємо, як приймаються рішення та впливаємо на життя в своїй громаді, тому ми будемо її любити, просувати і не звинувачувати когось, що чогось не зробили. Потрібно самим бути активними”.

Крім організаторів до акції також долучилися дружина та сини житомирського військовослужбовця:

“Ми дізналися, що ця акція проходить по всій Україні до Дня захисників та захисниць. Наш батько та мій чоловік є діючим військовослужбовцем, і для нашої родини ця тема дуже близька. Тому ми вирішили таким чином долучитися. Хлопці й дівчата віддають свої життя. Це найцінніше, що може бути в кожної людини, а дерево, як символ життя. Тому разом з синами ми захотіли долучитися до цієї акції, дати надію й подякувати”, – розповіла житомирянка Лідія Лиманець.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі пройшла Всеукраїнська акція “Подякуй захисникам і захисницям” – у парку Гагаріна висадили саджанці дерев (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*