У Житомирі прихильники «руського міра» організували семінар, де пропагували наративи кремля

У Житомирі прихильники «руського міра» організували семінар, де пропагували наративи кремля

Співробітники СБУ викрили активістів місцевого осередку псевдонародовладдя на запереченні збройної агресії рф проти України. Натомість вони стверджували, що в нашій державі триває внутрішній громадянський конфлікт.

За даними досудовим розслідуванням, 43-річна житомирянка та 55-річний житель передмістя обласного центру «несли в маси» токсичні для України і вигідні для держави-агресора наративи.

Сповідуючи псевдовчення про т.зв. «народовладдя», підозрювані вважають Україну не державою, а «корпорацією», та не визнають її жодних діючих органів центральної та місцевої влади.

За матеріалами слідства, зловмисники організовували «семінар» для декількох десятків своїх потенційних однодумців.

На цьому зібранні житомирянка публічно переконувала аудиторію, що саме наша країна зацікавлена у триваючій війні, яка, з її слів, є громадянською, а не міждержавною.

Зловмисниця стверджувала присутнім, що Україна криваво знищує власний народ та створює для своїх громадян умови для проживання, несумісні з життям.

Крім того, військовослужбовців Збройних Сил Україна вона називала «найманцями», «злочинцями приватної армії» та «вбивцями співгромадян».

«Ідейний напарник» фігурантки зробив відеозапис її виступу та виклав на власному YouTube-каналі.

Наразі на підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили зловмисникам про підозру за ст.436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Нагадаємо, новопризначений командувач Силами ТрО керував військами МВС під час розгону Майдану.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі прихильники «руського міра» організували семінар, де пропагували наративи кремля"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*