У Житомирі пункти Незламності забезпечили потужними генераторами (ФОТО)

Житомир отримав 15 потужних генераторів, якими зможе забезпечити декілька пунктів Незламності та навчальні заклади. Передав генератори місту БФ «BGV» Геннадія Буткевича. Окрім цього, передали також 40 буржуйок та 5 тонн круп. 

Сьогодні, 17 січня, генераторні станції потужністю 30, 32 та 40 кВт передали до ліцею №4, ДНЗ №10 та ще в два пункти Незламності.

За словами завідувачки ДНЗ №10 Наталії Гуть, потужний генератор дозволить підтримувати тепло в пункті Незламності та дитячому садочку, а буржуйки використовуватимуть для приготування їжі:

«Хочеться подякувати за турботу про житомирян. На базі нашого садочка організовано пункт Незламності, його забезпечили потужним генератором для того, щоб працювала котельна і в пункті Незламності було тепло. І у нас є ще один генератор, який використовується для підзарядки гаджетів. Тому містяни можуть не хвилюватися, в такий непростий час вони зможуть прийти до нас, зігрітися, підзарядити техніку. І тепло буде завжди в садочку. Нам також передали дві буржуйки, щоб ми могли готувати їжу».

Довідково: наприкінці 2022 року Житомирська міська рада та БФ «BGV» підписали Меморандум про співпрацю. Двосторонній меморандум покликаний посилити співпрацю задля економічної, соціальної, оборонної підтримки Житомира та області.

Нагадаємо, Starlink та генератори можна буде ввозити до України без митного збору та ПДВ.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі пункти Незламності забезпечили потужними генераторами (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*