У Житомирі розпочали реконструкцію обласного театру ляльок

На фасад обласного театру вже прикріпили вивіску про початок “Великого будівництва”.

Так, згідно тендерної документації, у Житомирському академічному обласному театрі ляльок за 59 млн 759 тис 415 грн планують придбати обладнання, зокрема висувні та підйомні лебідки для сцени, обладнати саму сцену, встановити різноманітні прожектори, стробоскоп, машину конфеті, генератор мильних бульбашок, снігу та диму.

За кошти президентської програми в заклад також збираються придбати ноутбук, світлодіодний екран та прожектори, обладнання зв’язку, звуку, телевізори, відеокамери. В театрі також виконають повне оновлення системи опалення, вентиляції, водопроводу та системи каналізації, 

У відкритих торгах, які відбулися 29 жовтня, перемогло ТОВ АртХаус, знизивши ціну пропозиції на майже 1,3 млн грн (очікувана вартість закупівлі складала 61 млн 065 тис 841.4 грн ). Другим учасником тендеру було ПП Елітбуд-1 з вартістю виконання робіт 60 млн 6 тис 918.92 грн. 

Завершити ремонтно-реставраційні роботи мають вже до 31 грудня 2022 року. 

Зауважимо, що ТОВ Артхаус – це місцева Житомирська фірма. Її засновником є Петро Бобло, а керівником – Василь Герасимчук.

Замовником послуг з ремонтно-реставраційних робіт будівлі Житомирського академічного обласного театру ляльок є Департамент регіонального розвитку облради.

Крім ремонтних робіт також заплановано витратити 1 млн 226 тис 171,58 грн на авторський та технагляд.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі розпочали реконструкцію обласного театру ляльок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*