У Житомирі розпочинається набір першачків

3 квітня у Житомирі починається першочергове зарахування малечі до перших класів. Триватиме воно до 1 червня. Далі набір продовжиться вже з урахуванням вільних місць та відповідно до порядку подання заяв.

Першочергове зарахування проводиться для тих діток, які мають відповідні пільги, зокрема, проживають на території, до якої належить вказаний учбовий заклад. З адресами, які охоплює конкретний ліцей, можна ознайомитись на сайті департаменту освіти Житомирської міської ради.

Враховуючи воєнний? стан батьки майбутніх першачків можуть обрати між онлайн та офлайн навчанням. За твердженням департаменту освіти, зараховуватимуть до школи усіх бажаючих.

Наразі перші заяви вже почали надходити в усі ліцеї міста. по можливості враховуватимуть побажання батьків щодо вибору вчителя та класу.

Загалом освітяни сподіваються, що не зважаючи на війну, цьогоріч вдасться знову набрати 109 перших класів. А це майже 3000 першачків.

Освітяни сподіваються, що цьогорічна вступна кампанія не відрізнятиметься від попередніх і 109 перших класів, а це майже 3000 діток, відкриють свої двері. У 19 ліцеї міста Житомира вже надходять перші заяви. У класній кімнаті для першачків зустрічаємо першого кандидата. У зв’язку з воєнним станом система офлайн та онлайн залишається актуальною, батьки можуть самостійно обрати форму навчання. Також кожен ліцей міста, відповідно до мережі, формує кількість перших класів. У департаменті освіти запевняють, зараховуватимуть до школи усіх охочих. Також освітяни кажуть, по можливості враховуватимуть побажання батьків щодо вибору вчителя та класу.

Джерело: https://zhitomir-online.com/2023/03/24/u-zhytomyri-v-kvitni-startuye-nabir-ditey-do-pershykh-klasiv.html

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі розпочинається набір першачків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*