HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

У Житомирі розшукують молодого хлопця, який перебуває на обліку в психіатричній лікарні (ФОТО)

73 main - У Житомирі розшукують молодого хлопця, який перебуває на обліку в психіатричній лікарні (ФОТО)

Поліцейські Житомирського відділку поліції оголосили у розшук 26-річного Олександра Олеговича Сафарова, який пішов з дому ще 20 листопада і дотепер не повернувся.

Інформацію про зникнення житомирянина повідомили у місцевому відділку поліці, – пише ЖитомирІнфо.

Сафаров Олександр Олегович, 16.08.1994 р.н., не працюючий, 20 листопада залишив місцем проживання та до цього часу не повернувся і місце його перебування невідомо. Раніше неодноразово залишав домівку, а також перебуває на обліку в психіатричній лікарні”, – зазначається в тексті повідомлення.

Чоловіка можна впізнати за такими прикметами: виглядає на 25-30 років, має зріст близько 170-180 сантиметрів, тілобудова середня, волосся темне, має татуювання на правій руці у вигляді риби та черепахи.

На момент зникнення був одягнутий у зелену довгу зимову куртку, спортивки сірого кольору, чорні кросівки, а також сіру спортивну кофту із емблемою “NIKE”.

Якщо вам відома хоча б якась інформація про розшукуваного, повідомте про це за номерами телефонів (0412) 40-74-75, 40-73-04 чи 063-125-76-78 чи «102» чи повідомте про це до найближчого відділку поліції.

Screenshot 3 15 - У Житомирі розшукують молодого хлопця, який перебуває на обліку в психіатричній лікарні (ФОТО)

Нагадаємо, що на Житомирщині вже дві доби розшукують 85-річного песіонерБудьте першим, хто прокоментував "У Житомирі розшукують молодого хлопця, який перебуває на обліку в психіатричній лікарні (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*