У Житомирі СБУ прихопила трійцю колаборантів | Times ZT

У Житомирі СБУ прихопила трійцю колаборантів

Троє житомирян здійснювали інформаційну підтримку військової агресії рф – поширювали орківську пропаганду та закликали до «денацифікації» і окупації України.

Про це повідомила СБУ.

Кацап за походженням, завідуючий господарством дошкільного навчального закладу Житомира, “промивав мізки” педагогічному колективу закладу, патякаючи про орків-миротворців. На повному серйозі переконував оточуючих, що «путін хоче врятувати їх від бандерівців та допомогти нам у боротьбі з націоналістами». 

Аналогічні бесіди про необхідність кривавого «очищення України від скверни у вигляді фашизму, нацизму та вбивць» просто в житомирських магазинах проводила житомирянка. При цьому молола щось про хімічні лабораторії в Україні, від яких нас може звільнити тільки кацапська орда.

Ще одна самка орка заперечувала військові злочини орків, а у вбивствах та мародерстві звинувачувала українських військових.

Не відомо, чи мають ці недолюди офіційно підтверджені психічні розлади. Але це єдине, що могло б їх виправдати хоч якось.

За матеріалами СБУ слідчі Національної поліції повідомили трьом фігурантам про підозру за ч.1 ст.111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі СБУ прихопила трійцю колаборантів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*