У Житомирі СДЮСШОР «Полісся» випустила футбольну команду Ю-17 (ФОТО)

У п’ятницю, 11 червня, Житомирська СДЮСШОР «Полісся» випустила футбольну команду Ю-17. У 2020 році вона дебютувала у Вищій лізі ДЮФЛ України та посіла третє місце у підсумковому загальнокомандному заліку серед 10 команд групи. Також посівши друге місце, у своїй відбірковій групі підопічні Максима Зайнчковського пробилися до плей-офф турніру й тим самим увійшли до вісімки кращих футбольних команд України.

Вітали випускників в стінах Житомирської міської ради подяками та подарунками. 

«Сьогодні ми випускаємо нашу команду Ю-17, хлопці випускаються з лав нашої школи. Вони показали дуже гарні спортивні результати, два роки тому вони були чемпіонами України серед команд Першої ліги, а в цьому році вони увійшли в плей-офф до кращої вісімки команд України. Я думаю, що дуже багато з них увійдуть до лав майбутньої нашої команди Ю-19, яка буде формуватися в серпні на чолі з головним тренером Максимом Зайнчковський», — розповідає директор СДЮСШОР «Полісся» Володимир Дорошенко.

Крім того, Володимир Дорошенко зазначив, що у липні-серпні тренери СДЮСШОР «Полісся» матимуть змогу стажуватися у «Шахтарі».

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі СДЮСШОР «Полісся» випустила футбольну команду Ю-17 (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*