У Житомирі шахраї заробляли на бронежилетах для ЗСУ

Житомирські поліцейські спільно з СБУ викрили шахраїв, які виготовляли неякісні бронежилети, чим наражали українських військових на небезпеку. 

Схема полягала у підпільному виготовленні бронежилетів. Захисні плити для них організатор отримував безкоштовно, обіцяючи подальшу безоплатну допомогу ЗСУ. Натомість згодом готову продукцію продавали, завідомо знаючи про її невідповідність заявленому 4 та 5 класу захисту.

Попередньо встановлено, що житель Житомирського району під приводом намірів безкоштовного виготовлення бронежилетів 4 та 5 класу для потреб військовослужбовців Збройних сил України та тероборонівців отримував захисні плити. Їх та кошти йому передавали приватні підприємці району як благодійну допомогу.

У подальшому отримане використовувалось для підпільного виготовлення бронежилетів, які продавались через соціальні мережі за ціною у межах 260-270 доларів США, а бронежилети не відповідали заявленому класу. Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.

Нагадаємо, шахраї вигадали нову схему в ПриватБанку.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі шахраї заробляли на бронежилетах для ЗСУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*