Житомирські поліцейські спільно з СБУ викрили шахраїв, які виготовляли неякісні бронежилети, чим наражали українських військових на небезпеку.
Схема полягала у підпільному виготовленні бронежилетів. Захисні плити для них організатор отримував безкоштовно, обіцяючи подальшу безоплатну допомогу ЗСУ. Натомість згодом готову продукцію продавали, завідомо знаючи про її невідповідність заявленому 4 та 5 класу захисту.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/102836-e1659430859356.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/102740-e1659430790679.jpg)
Попередньо встановлено, що житель Житомирського району під приводом намірів безкоштовного виготовлення бронежилетів 4 та 5 класу для потреб військовослужбовців Збройних сил України та тероборонівців отримував захисні плити. Їх та кошти йому передавали приватні підприємці району як благодійну допомогу.
У подальшому отримане використовувалось для підпільного виготовлення бронежилетів, які продавались через соціальні мережі за ціною у межах 260-270 доларів США, а бронежилети не відповідали заявленому класу. Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/102745-e1659430827227.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/102837-e1659430889938.jpg)
Нагадаємо, шахраї вигадали нову схему в ПриватБанку.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі шахраї заробляли на бронежилетах для ЗСУ"