У Житомирі шукають автора дитячої картини

Сьогодні, 25 червня, в Житомирі на майдані Замковому під час другого дня фестивалю “Майстерня міста” Художня школа імені Віктора Шкуринського презентувала виставку  картин. 

Серед 17 творів також показали картину невідомого художника, де зображена арка – колишній вхід у парк Гагаріна. У школі все ще сподіваються познайомитися з автором цієї картини, адже більше 15 років про нього нічого невідомо. 

“Уже не перший рік ми беремо участь у “Майстерні міста”. Сьогоднішня виставка – це маленький шматочок літа в нашому місті й не тільки. Це і згадка про Лесю Українку, зокрема картина до твору “Лісова пісня”, тому що 2021 рік визнано її роком, і море, і літо у космосі – космічні фантазії, і літо в Болгарії… Я також хочу запросити житомирян на нашу велику виставку графіки та живопису, яка відбувається в Українському домі. Там багато дуже гарних та цікавих робіт, в тому числі двох наших наших дітей, які стали стипендіатами міського голови цього року – це Денис Куліков та Віталіна Дароніна”, – розповіла директорка Художньої школи імені Віктора Шкуринського Олена Дубініна. 

Вона також поділилася іторією про картину невідомого автора, якою цікавляться багато житомирян:

“На цій картині зображена альтанка, старий вхід-портал до парку невідомого автора. Ця робота зі шкільного архіву. Вона насправді дуже стара. Я б була дуже щаслива, якби знайшовся автор цієї роботи. Про неї багато питають і житомирянам приємно на неї дивитися. Я працюю директором школи з 2005 року, тоді і знайшла цю роботу.

Вона написана аквареллю. Звичайно, там є деякі порушення, але видно, що дитина дуже хотіла намалювати, і робота написана від серця. Я впевнена, що це дитяча робота, тому що колись школа була дитячою художньою, а вже у двохтисячних роках ми почали приймати на навчання і старших дітей”. 

Отож, якщо ви знаєте автора картини або ж ви і є тим самим загадковим автором – просимо відгукнутися.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі шукають автора дитячої картини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*