IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

У Житомирі шукають жінку, яка регулярно краде шампуні в одному з магазинів на Малікова (ВІДЕО)

vsegda chitayte sostav na obratnoy storone upakovki 1024x683 777x437 - У Житомирі шукають жінку, яка регулярно краде шампуні в одному з магазинів на Малікова (ВІДЕО)

Камерам відеоспостереження магазину побутових товарів у Житомирі вдалося зафіксувати факт крадіжки. Тепер розшкують головну “героїню”.

Відповідну інформацію опублікувала користувачка мережі Tatyana Pavlenko на сторінці пабліку “Мікрорайон Малікова, Житомир”.

У своєму дописі авторка зазначає, що працює в магазині “Чистенько”, де регулярно трапляються крадіжки, та закликає усіх жителів уважно подивитися відео з камер спостереження, аби спільними зусиллями встановити особу зловмисниці.

“Вже пів року поспіль один раз в місяць в магазині зникають по дві банки шампуню однієї й тієї ж марки. Підозрюю, що жінка живе у нашому мікрорайоні.”, – написала працівниця магазину.

Більше на відео:

Нагадаємо, у Житомирі затримали жінку, котра заманювала дітей подарунками і тримала їх під замком, бо “так Бог наказав”.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі шукають жінку, яка регулярно краде шампуні в одному з магазинів на Малікова (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*