У Житомирі скасовують запис до лікарів через додаток "Поліклініка без черг". Повертаємо черги до реєстратури? | Times ZT

У Житомирі скасовують запис до лікарів через додаток “Поліклініка без черг”. Повертаємо черги до реєстратури?

У Житомирі вирішили змінити умови запису до педіатрів, терапевтів та вузьких спеціалістів.  Більшість лікарняних закладів міста вже відмовились від запису через додаток “Поліклініка без черг”. Лише до лікарів дитячої поліклініки Корольовського району онлайн-запис через даний додаток ще здійснюватиметься до 15 січня.

Відтепер записатися до лікарів житомиряни зможуть безпосередньо в реєстратурах поліклінік, за телефонами або через сайт likar.zt.ua.  

При цьому сам сайт наразі ще практично не готовий до роботи. Нині житомиряни можуть записатися лише до лікарів двох амбулаторій: № 9 та № 10. Окрім того, потрапити на прийом до свого педіатра через онлайн запис теж зможуть маленькі пацієнти лише двох педіатрів.

Самі ж житомиряни у соцмережах скаржаться на відсутність  особистого кабінету та необхідність щоразу вводити інформацію у спеціальній формі нового сервісу, а також постійні перебої у роботі сайту likar.zt.ua.

Отож, по суті житомирянам слід знову очікувати “кілометрові” черги до реєстратур. Чи має сенс це у період пандемії – риторичне запитання. Відтак незабаром  ймовірне повернення Житомира у “червону” зону.

Нагадаємо, що наразі Житомирщиною швидко поширюється “Омікрон”.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі скасовують запис до лікарів через додаток “Поліклініка без черг”. Повертаємо черги до реєстратури?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*