У Житомирі справжній листопад (ФОТО)

Листопад у Житомир приніс не лише прохолоду, дощі, а й встелив листям асфальт, будинки, автомобілі та, навіть, контейнери для сміття. Times.Zt прогулявся головними пішохідними вулицями Житомира, аби показати який він, листопад у місті.

Хтось дуже радіє опалому листю, адже це якась особлива атмосфера. Природа розфарбовує листя дерев у неймовірні кольори, які штучно не створити. Крім того, восени, коли дерева ще не зовсім голі, а земля вкрита листям, можна робити романтичні та сімейні фотосесії на вулиці. Такі фото неабияк популярні, адже якась магія в цьому присутня, відчувається тепло.

Але є й інший бік. Опале листя чіпляється до взуття, вкриває тротуари, асфальт, машини, заповнює смітники, додаючи житомирянам та комунальникам роботи. Проте, якщо дивитися під іншим кутом, де не де листя закриває величезні ями, і відвертає увагу від проблеми з поганими дорогами.

Та все ж, кожен сам вирішує, як ставитися до осені та листопаду, радіти красі чи помічати недоліки. Ця пора підходить і для тих, хто любить гуляти і милуватися природою, і для тих, хто обожнює сидіти вдома, дивитися серіали та пити теплий чай, не встаючи з ліжка. Листопад останній місяць осені, попереду зима, і ніхто не знає, якою вона буде, теплою чи суворою. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі справжній листопад (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*