IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

У Житомирі стадіон «Полісся» виріс з громадського туалета: Бунечко про «велике» будівництво

Screenshot 6 1 777x437 - У Житомирі стадіон «Полісся» виріс з громадського туалета: Бунечко про «велике» будівництво

Через місяць на стадіоні «Полісся» відбудуться домашні матчі ФК «Полісся», а поки вони просто тренуються на недобудованому об’єкті. Про це сьогодні, 31 липня, заявив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. 

 

«Моєю особистою перемогою в цьому році стане відкриття стадіону „Полісся“. Бо коли прийшов на посаду, то побачив, що всі попередні голови будували стадіон, в тому числі і я. На одному з футбольних матчів на „Спартаку“, коли ще приїжджав віце-прем’єр, журналісти запитали — „добудуєте?“, я ще не знав, що таке „Полісся“ і сказав „так“. Потім почали розбиратись», — сказав Бунечко. 

 

Він також нагадав, що центральний міський стадіон, починаючи з 2016 року, коли розпочався капітальний ремонт за суму в понад 150 млн грн, будувався за документами, за якими в місті Житомирі мають право побудувати міський туалет.

 

Screenshot 7 3 - У Житомирі стадіон «Полісся» виріс з громадського туалета: Бунечко про «велике» будівництво

«Ті документи, за яким будувався стадіон «Полісся» — це якісний туалет для громадськості в місті Житомирі. Тому почали приводити до ладу всі відповідні документи і зараз є всі відповідні дозволи (СС3), й від ДАБІ теж. Це було 15 млн грн, яких не вистачало на запуск першої черги. Зараз підряднику вже перераховано аванс — він активно проводить роботи. У відповідь на критику політичних опонентів, «а що ж я побудував?», скажу — та ми добудовуємо, те що ви не змогли, приводимо його у відповідність та передамо людям. Підрядник каже, що протягом місяця ми вже введемо в експлуатацію «Полісся». 

Віталій Бунечко також наголосив, що поки не буде добудовувати легкоатлетичне ядро.

DSC 1144 1024x684 - У Житомирі стадіон «Полісся» виріс з громадського туалета: Бунечко про «велике» будівництво

«Бо скажуть, що почав і не довів. Я хочу вже ввести в експлуатацію, а далі провести громадські слухання й обговорити. Тому що добудова всього комплексу — від 70 млн грн до 100 млн грн. Чи може собі громада дозволити такі кошти витратити на весь стадіон повністю з тими кортами та з пристадіонною територією? Тенісний корт також відкладається», — сказав Бунечко.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі стадіон «Полісся» виріс з громадського туалета: Бунечко про «велике» будівництво"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*