У Житомирі стартує найстаріший турнір з плавання: на змагання приїде рекордна кількість спортсменів

img1576074996 777x437 - У Житомирі стартує найстаріший турнір з плавання: на змагання приїде рекордна кількість спортсменів

У п`ятницю, 13 грудня, в обласному центрі розпочинаються змагання на 50-му ювілейному турнірі з плавання на честь Ніни Сосніної.

У цьому році у заході візьмуть участь більш ніж 250 спортсменів різних вікових категорій.

Вже за традицією унікальні змагання присвячуються річниці визволення міста Житомира від німецько-фашистських загарбників.

Формат змагань є дуже складним, адже в одному турнірі поєднуються два формата: у басейні ДЮСШ “Авангард” три дні демонструватимуть свої вміння, як юні плавці, так і “мастерси”

У перший день турніру змагатимуться молоді, у другий та третій дні – плавці з категорії “Мастерс”, у суботу на старт вийдуть всі разом – як юні спортсмени, так і дорослі. Запливи у всіх будуть на однаковий умовах.

Відзначимо, що найстаршими конкурсантами змагань стануть одесит Анатолій  Накльовкін, 1931 року народження та житомирянин Констянтин Щеглов, 1933 року народження.

Нагадаємо, у Житомирі відбудеться відкритий турнір зі стрільби з лука.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі стартує найстаріший турнір з плавання: на змагання приїде рекордна кількість спортсменів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*