У Житомирі стартують роботи по заміні 450 метрів північного водогону (ФОТО)

Завтра, 8 листопада, КП «Житомирводоканал» розпочинає санацію 450 метрів північного водогону. Це завершальна ділянка реконструкції водогону по кредиту Світового Банку.

За словами директора водоканалу Романа Ілика, станом на сьогодні по даному кредиту вже замінили 9,5 км водоводу:

«Ми розпочинаємо перекладку аварійної ділянки північного магістрального трубопроводу. Сьогодні ми вскриваємо водогін, а завтра, 8 листопада, розпочинаємо санацію нової труби. Це останній етап робіт проєкту Світового банку по заміні труб. Незважаючи на ті умови, в яких ми сьогодні живемо, КП “Житомирводоканал” продовжує реконструкцію водопровідних мереж. На сьогодні по кредиту Світового банку замінено близько 9,5 км водоводів, і зараз ми на завершальній ділянці протяжністю 450 м північного водоводу, який необхідно замінити, для того щоб наступного року у житомирян було цілодобове та якісне водопостачання».

Містяни, які живуть в центрі Житомира на високих поверхах, відчують зниження тиску подачі води. Проте, за словами директора КП «Житомирводоканал», повністю відключати будинки від водопостачання – не будуть.

«У зв’язку з цими роботами очікуються певні труднощі з водопостачанням. Мова йде про зниження тиску подачі води в центральній частині міста на високих поверхах. Щоб їх мінімізувати, ми розробили новий графік роботи насосних станцій. У нас резервуари насосних станцій третього підйому будуть перекриті в пікові вечірні години, щоб не забирати воду з мережі, а також додатково зроблено дві водопровідні перетинки для підсилення тиску. Але перебої будуть, тому просимо житомирян поставитися до цього з розумінням. Єдине, що може нам завадити – війна. Близько 100 будинків відчують перебої з водою, але ми плануємо вже до кінця грудня завершити цю ділянку», – пояснив Роман Ілик.

Новий водогін значно покращить якість води, і гарантує безперебійне водопостачання в майбутньому. 

«Уже замінено майже 2000 засувок різного діаметра, і коли ми їх достаємо, і там видно, що всередині цих засувок, то стає зрозуміло, чому їх треба міняти. Сьогодні ті матеріали, труби, які використовуються для робіт по заміні, вони повинні слугувати 50-100 років, щоб житомиряни мали стабільний тиск та чисту воду», – додав заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Зазначається, що наразі такі роботи проводять ще в 7-ми містах України. 

Нагадаємо, вуличне освітлення у Житомирі не було виключено через збій мережевого обладнання.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі стартують роботи по заміні 450 метрів північного водогону (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*