У Житомирі стартувала акція «Zhytomyr City Challenge» #Дереводень (ФОТО)

Від самого ранку сьогодні в місті стартувала висадка дерев. Площа Польова, бульвар Польський, Гідропарк поповнилися новими липами, горобинами, катальпами, кленами, соснами, грабами. Повідомляє Житомирська міська рада.

На головних локаціях висадки до екологічної акції долучилося близько двох сотень охочих, серед яких — чимало дітей. Багато хто з дітлахів садить сьогодні своє перше дерево.

Зі слів міського голови Сергія Сухомлина, екологічна акція такого масштабу відбувається у Житомирі вперше, і було б чудово, аби вона прижилася серед житомирян.

«Вдячний всім, хто долучився. #Дереводень показав, що житомиряни, об’єднавшись гарними вчинками, можуть бути прикладом для інших. Тільки від ОСББ ми отримали 400 заявок. А тому надали їм додаткову комунальну техніку … Окрема подяка обласному управлінню лісового господарства, які відгукнулися на наше прохання та надали майже 500 саджанців», — каже міський голова.

#Дереводень — це своєрідний челендж: кожен, посадивши дерево, може викласти фото та передати ланцюжок іншим. А Житомир, зі слів Сергія Сухомлина, свою естафету посилає великим промисловим містам — Миколаєву та Дніпру — і сподівається на підтримку екологічної ініціативи!

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі стартувала акція «Zhytomyr City Challenge» #Дереводень (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*