У Житомирі створять нову тролейбусну лінію Ціолковського-Космонавтів-Селецька

Про це сьогодні, 10 листопада, повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний під час позачергового засідання сесії ЖМР. Він також зазначив, що виготовлення ПКД на виїзну групу ТТУ відбудеться за власні кошти управління у розмірі 200 тис грн.

 

«У нас якраз буде економія по про проєкту ЄБРР на будівництво лінії на Мальованці, тому є необхідність збільшувати випуск тролейбусів. Спроможність єдиної групи, яка є на вул. Вітрука, 11 — це максимум 90 тролейбусів. Тому є необхідність збудувати ще одну додаткову випускну лінію там, де зараз виїжджає тролейбус, ще буде виїжджати тролейбус на Ціолковського-Космонавтів-Селецьку. Але це все власні кошти ТТУ», — розповів Костянтин Підпокровний.

Нагадуємо, що в Житомирі вже 27 нових тролейбусів курсує на лінії. Міський голова Сергій Сухомлин також зазначив, що 23 листопада очікується постачання ще однієї партії (4-та партія — 11 тролейбусів). До кінця року також по плану мають доставити останню 5-ту партію, де ще 11 тролейбусів. Таке рішення підтримало 24 депутати ЖМР.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі створять нову тролейбусну лінію Ціолковського-Космонавтів-Селецька"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*