У Житомирі створили робочу групу, яка буде займатися роботою малого бізнесу під час карантину

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко створив робочу групу, яка буде займатися вирішенням проблеми роботи бізнесу під час карантину. Відповідне розпорядження Житомирська ОДА оприлюднила у середу, 11 листопада.

Коли Житомирщина потрапила до червоної зони, міська та обласна влада почали бити на сполох, але все ж дозволили працювати малому бізнесу. Проте поліція діяла інакше. За рішенням Кабміну правоохоронці почали складати протоколи та штрафувати заклади харчування. Коли ФОПам та працівникам увірвався терпець, вони вийшли на мітинг. Перша акція протесту відбулася у понеділок, 9 листопада, друга — в середу, 11 листопада. З плакатами та кухонними приладдями житомиряни вийшли боротися із закриттям малого бізнесу та карантину «вихідного дня».

Після останньої акції Житомирська ОДА оприлюднила розпорядження Віталія Бунечка, у якому йдеться про створення робочої групи щодо роботи бізнесу під час карантину. До робочої групи увійшли координатори SAVEФОП та організатори акцій протесту Андрій Попов та Руслан Годований, очолив цю групу перший заступник ВІталія Бунечка Володимир Федоренко. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі створили робочу групу, яка буде займатися роботою малого бізнесу під час карантину"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*