У Житомирі судитимуть двох горе-синів, які систематично знущалися з матерів

У Житомирі судитимуть двох горе-синів, які систематично знущалися з матерів

На Житомирщині перед судом постануть двоє чоловіків, які систематично кривдили своїх матерів. Наразі обом фігурантам оголошено про підозри. Готуються судові засідання.

Один з кривдників – 40-річний житомирянин, який проживає з 66-річною матір’ю, має непостійні заробітки, а всі зароблені кошти витрачає на алкоголь. Коли ж пенсіонерка, неспроможна утримувати дорослого сина, висловлювала своє незадоволення з цього приводу, отримувала у відповідь образи та приниження. Всі прохання про допомогу в побутових питаннях закінчувалися сварками, грубощами та штурханами.

Подібна ситуація раз по раз повторювалася і в родині 54-річної містянки. Останнім часом від свого часто нетверезого 35-річного сина вона чула лише нецензурну лексику та образи. Життя у власному помешканні стало для жінки нестерпним. Коли потерпіла зрозуміла, що залишити цю проблему в родині не вийде, звернулася по допомогу до поліцейських.

Правоохоронці сектору протидії домашньому насильству тривалий час працювали в обох родинах. Вони неодноразово проводили профілактичні бесіди з кривдниками, роз’яснювали правові наслідки їх поведінки, складали адміністративні протоколи за вчинені правопорушення. Однак ні грошові штрафи, визначені судом, ні термінові заборонні приписи не мали належного впливу на кривдників і тиранія продовжувалася.

Тепер домашнім тиранам загрожують громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом за домашнє насильство постане… 30-річна жінка.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі судитимуть двох горе-синів, які систематично знущалися з матерів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*