У Житомирі судитимуть ексбухгалтерку садового товариства, яка привласнила майже 400 тисяч гривень внесків

У Житомирі судитимуть ексбухгалтерку садового товариства, яка привласнила майже 400 тисяч гривень внесків

Сьогодні, 5 квітня, житомирські правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт відносно 48-ріної житомирянки, яку підозрюють у привласненні ввіреного чужого майна.

У ході досудового розслідування було встановлено, що жінка упродовж 2021 та 2022 років, перебуваючи на посаді бухгалтера садового товариства у Тетерівській громаді, приймала кошти від членів організації як сплату цільових внесків та за електроенергію. Всім платникам вона надавала квитанції з власним підписом. Після цього жінка вносила корективи до облікової документації, значно занижуючи суму отриманих коштів, а різницю клала до власної кишені.

Коли ж члени товариства дізналися про значну заборгованість за електроенергію, вони звернулися до керівника організації.

За результатами проведеної судової експертизи встановлено, що таким чином жінка збагатилася на понад 375 тисяч гривень.

Відтак ексбухгалтерці було оголошено про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 3, 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Нині слідство завершено, жінку ознайомили з обвинувальним актом.

Підприємливій пані загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині родина задля розширення свого заміського готельного комплексу привласнила майже гектар лісу.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі судитимуть ексбухгалтерку садового товариства, яка привласнила майже 400 тисяч гривень внесків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*