У Житомирі судитимуть шахрая, який підробивши документи, заволодів чужою квартирою

У Житомирі судитимуть шахрая, який підробивши документи, заволодів чужою квартирою

Житомирські правоохоронці завершили розслідування квартирного шахрайства у місті. Встановлено, що 44-річний житомирянин підшукав оселю, власниця та спадкоємець якої померли. Після чого чоловік звернувся до комунального підприємства, що спеціалізується на технічній інвентаризації, та подав замовлення на виготовлення технічного паспорта на це житло. До своєї заяви він долучив підроблену копію паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію у квартирі.

Отримавши пакет документів, чоловік підробив договір купівлі-продажу 28-річної давності, нібито про здійснення правочину з власницею ще при її житті.

Пізніше фігурант уповноважив представника, третю особу, на продаж відтепер належної йому квартири, видавши відповідну нотаріальну довіреність. Вже наприкінці вересня 2021 року той виконав доручення, перепродавши житло. При цьому правочин було вчинено в сусідньому райцентрі.

Правоохоронці провели низку обшуків та виявили свідчення неправомірних діянь фігуранта. Серед вилученого: технічна та документація щодо права власності, довіреності, печатки, штампи, незаповнені бланки паспортів та свідоцтв про народження з мокрими печатками.

Відтак висновки судових експертиз підтвердили фіктивність угоди. Слідчі клопотали про накладення арешту на двокімнатну квартиру. Тож нині на будь-які правочини щодо майна накладено заборону.

Днями зловмиснику було оголошено про підозри у:

  • шахрайстві (ч. 4 ст. 190 КК України);
  • підробленні документів, печаток, штампів та бланків, збуті чи використанні підроблених документів, печаток, штампів (ч. 1, 4 ст. 358 КК України);
  • легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209 КК України).

Тепер рідним домом для шахрая на 3-8 років стане колонія.

Нагадаємо також, що близько пів мільйона гривень заробили на родинах безвісти зниклих військових троє шахраїв з Житомирщини.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі судитимуть шахрая, який підробивши документи, заволодів чужою квартирою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*